www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Vánoční

Půjčil jsem si milion, měl jsem dárků kamion, neplatil jsem splátky, vzaly si to zpátky, nezbyl ani dáreček, vzali mi i domeček! Neplatil jsem daně vzaly mi i saně! Nevím si už rady, sob mi chcípl hlady. V lese mám teď pelýšek Váš letošní Ježíšek!

Štěstí a lásku, radost a něhu, ať přinese Vám vánoční sen. Přání Vám posílám na vločkách sněhu, ať krásný je Váš štědrý den! To vše ti přeje Artzik!

Veselé Vánoce ti chci přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému víc štěstí přál, a aby ten nový rok 2006 za to stál. To vše ti přeje Artzik!

Vánoce plné radosti a pohody, dobrou náladu, která hřeje i v mrazu, štěstí, zdraví, lásku a ten nejkrásnější Nový rok, který přinese splnění všech přání ti přeje Artzik!

Bohatého Dědu Klause a Santu Mráze. Je čas zabalit kapry, upéct dárky a zabít vánočku. Hlavně to v tom shonu nepopleť. Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje Artzik.

Zvonky zvoní, svět se směje a dneska Vám někdo přeje: lasku, štěstí, pohodu vždycky dobrou náladu. Hezké Vánoce a šťastný nový rok přeje Artzik!

Na bílém obláčku andílek maličký prstíčky rozsvítí sněhové hvězdičky, jednu ti posílá i s přáním od srdce, ať s láskou prožiješ letošní Vánoce! To ti přeje Artzik!

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí, k bohatství krůček, ke štěstí skok, nádherné Vánoce i nový rok přeje Artzik!

Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu Vánoce šťastné a veselé. To ti přeje Artzik!

Z oblohy se sypou hvězdičky, slyšet jsou koledy z dáli. Zvěstuje anděl maličký, ať splní se vše, co k Vánocům jste si přáli. To ti přeje Artzik!

Letí Ježíšek s nadílkou, vrtí při tom prdýlkou. Žízeň prý má jako trám, letí, letí přímo k Vám. Pokud čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku. Veselé Vánoce přeje Artzik!

Krásné svátky vánoční, pěknou cestu z půlnoční. Pod stromečkem dárků dosti, pozor však na rybí kosti. Na Silvestra pevný krok a pak štastný celý rok. To ti přeje Artzik!

Pod stromečkem dárků dosti, kapra co má málo kostí. A do nového roku, štěstí na každém kroku. To ti přeje Artzik!

Co to cinká, co to voní,kouzlo Vánoc jako loni. Ticha chvíle k zastavení, zavan štěstí, nad něž není. Veselé Vánoce ti přeje Artzik!

Pod stromečkem dárků dosti, kapra co má málo kostí. A do nového roku, štěstí na každém kroku. To ti přeje Artzik!

Veselé Vánoce, pod stromečkem balík zdraví, vzácný poklad, jak se praví. Dobrou pohodu a pevný krok a pak šťastný nový rok.

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz