www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Pro "Muže"

Je jisté, že jednou musíte zemřít. Je jisté, že musíte platit daně, pokud tedy nejste Viktor Kožený. A je jisté, že tyhle věty nikdy neuslyšíte!
Stává se to nám všem, partnerka mlčí a my se ptáme co jsme udělali nebo neudělali. Zde je názorný příklad, doufám, že se pobavíte.
Chcete sex? A chtěli byste ho hodně? Dávejte pozor, co si přejete, mohlo by se vám to splnit…
Zdroj:pro-muze.cz

90 – 60 – 89. Tato tři čísla symbolizují míry jedné z nejkrásnějších a nejpřitažlivějších Češek současnosti, Agáty Hanychové. Tato sexy modelka, studentka, moderátorka a herečka je v současnosti navíc svobodná. A to jsou určitě velká lákadla pro nejednoho muže mezi námi. Ale pozor, o Agátu je mezi muži hodně velký zájem, není se ovšem čemu divit, tato kráska totiž nabízí mnohé přednosti…

Posledni komentare
12.06.2013 19:00:32: www.chufu.webgarden.cz www.aliens.artweb.com smiley${1}
08.06.2012 13:09:03: In the event that auntie_nurse_ba obtain entire body living room Major_Blaq n Bemps_TUI proceed unde...
08.06.2012 09:29:13: Soon after utilizing 2 Search engine marketing organizations using absolutely no outcomes reklama st...
07.06.2012 18:19:26: thats ok because no one likes that shit sport : ) kursy windsurfingu
Jak to tak bývá, ke konci roku se s kalendáři doslova roztrhl pytel.
Zdroj:magazin.cz
Vládní webová stránka v Brazílii dává trefné tipy prostitutkám. Mají plnit fantazie svých zákazníků a nabízet jim nejrůznější specialitky.
Od mužů se žádá, aby byli lovci, aby to byli oni, kdo v navazování kontaktu převezme iniciativu. Když to trochu přeženeme, tak dívce stačí sedět a hezky se usmívat. Chlap se musí snažit.
Netvrdíme, že když si dáte pivo, můžete se milovat bez obav. Nicméně tyto látky značně ovlivňují mužské rozmnožovací schopnosti.
Jen málo mužů umí partnerce otevřeně vyznat lásku. Pokud chcete být ještě originálnější, zkuste partnerce říct tyto slova v cizím jazyce. Partnerka jistě ocení Vaši francouzštinu či havajštinu.
1  
2  
 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz