www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Vypalujeme zadarmo

Aplikací určených pro vypalování optických disků je velké množství. Těch, které jsou zdarma, je ovšem podstatně méně. Pojďte se podívat na čtveřici nejzajímavějších: Ashampoo Burning Studio Free, BurnAware Free, CDBurnerXP a DeepBurner Free Portable.

láska, pár

 

V dětství tváře rodičů spojujeme s útěchou a stabilitou. A zdá se, že i v dospělost si vybíráme partnery a partnerky, kteří mají podobné tváře a zvyšujeme tím šance na úspěšný vztah.

Maďarští vědci došli k tomuto závěru poté, co zkoumali fotografie tváří příslušníků 52 rodin. Zjistili, že ženy navazují vztahy s muži, kteří se podobají jejich otcům, a to zvláště v oblasti nosu, tvaru čelisti a celkové velikosti tváře. Muži jsou zase přitahováni k ženám, které se podobají jejich matkám.

Jak uvádí list Daily Mail, nejedná se zdaleka o první studii, která ukazuje, že náš výběr partnerů je ovlivněn preferencemi, které si tvoříme už v dětství. Dřívější výzkum například ukázal, že ženy, které se narodily rodičům po třicítce, přitahují starší tváře, než ženy, které se narodily mladším rodičům.

Přečtěte ti také:

Nahota: Máte se odhalit, nebo stydět?

Nechce si vás vzít? Můžou za to jeho geny.

Co je pro muže na ženách největší záhada?

Jiná studie zase ukázala, že naši rodiče a partneři často mívají podobnou barvu vlasů a očí. Zdá se, že tento rys lidského chování, kterému se anglicky říká "sexual imprinting", se vyvinul proto, aby si lidé uměli vybírat vhodné partnery.

"Naše výsledky podporují hypotézu o ranné tvorbě sexuálních preferencí, která říká, že děti si tvoří mentální obraz potenciálního partnera či partnerky na základě rodiče opačného pohlaví a později hledají partnera či partnerku, která této představě odpovídá," říká Tamas Bereczkei z univerzity v Pécsi v jihozápadním Maďarsku.

 

 

 

Howard Stern, známý a velmi kontroverzní moderátor, se chystá vydražit panenství jisté dívky na své rádio show.

Dvaadvacetiletá studentka, která "z důvodu bezpečnosti" užívá pseudonym Natalie Dylanová říká, že jí to pomůže zaplatit školné.

Sternovi ji představil majitel legálního nevadského bordelu, kde už pracuje její sestra. Jak uvádí list The Sun, výherce aukce si bude svou výhru smět užít právě v tomto nevěstinci. "Neměla jsem z toho nějaké mravní dilema. Žijeme v kapitalistické společnosti. Proč bych nemohla kapitálově využít své panenství," říká Natalie.

A jen pro případ, že by někdo o jejím panenství pochyboval, je ochotná podrobit se polygrafu a gynekologickému vyšetření. Aukce proběhne na Sternově radiostanici Sirius a sledovat ji budou webové stránky nevěstince.

Natalie říká, že její matka, "konzervativní učitelka čtvrté třídy", s aukcí sice nesouhlasí, ale podporuje ji a je připravena na negativní zájem médií, který dražba jistě vyvolá.

"Je mi jasné, že mne někteří lidé odsuzují. Já si ale myslím, že tím naopak využívám svou sílu. Užívám to, co mám, k tomu, abych se dále mohla zlepšit," dodává Natalie, která již dokončila bakalářské studium v oboru ženských studií na Sacramento State University a chce pokračovat magisterským studiem v oboru manželství a rodinné terapie.

Zdroj:magazin.cz

Romantický robot VALL-I zachraňuje svět
VALL-I

Princip filmů Pixaru byl geniální. Vzít klasický „dětský“ příběh, podívat se na něj očima dospělých, vypíchnout vážné podtóny, perfektně ho zpracovat – a pak už si rovnou jít pro Oscara.
13. září 2008
VALL-I je trochu jiný. Poprvé není v centru dětský příběh, ale zcela dospělé melodrama, navíc s ekologickým podtextem. Hrozivá kombinace? V podání Pixaru ani náhodou.

Lásky jedné čističky
VALL-I je skutečně ze všech filmů Pixaru ten nejdospělejší. Hrdinou příběhu je roztomilý robůtek, který má za úkol uklízet zaneřáděnou a opuštěnou Zemi a z odpadků vyrábět kostky.

Dělá to už sedm set let a během té doby se u něj vytvořila osobnost a slabost pro muzikál Hallo, Dolly. Díky tomuhle filmu objeví i ten proflálý cit zvaný láska – a když pak na planetě přistane modernější ženská robotka EVA, rozhodne se, že ona je ta pravá a začne dobývat její srdce (a ruku).

VALL-I


Ale aby to nebyla jen animovaná romantická komedie (i když i to by bylo zajímavé), dochází ke zvratu a během chvíle se dvojice robotů ocitá ve vesmíru, v kosmické lodi, která si spokojeně pluje mezi hvězdami a lidé na palubě stále degenerují a degenerují. A je třeba je z té degenerace a letargie probrat.

Krásný mrtvý svět
Vizuální stránka je opravdu nádherná. Jak zdevastovaná a depresivní země (která tu vypadá snad ještě lépe než ve filmu Já, legenda), tak nablýskaná a totálně zmechanizovaná kosmická loď. Stejně tak zabírají i postavy a mimika robotů. Jak omlácený robot VALL-I, který vypadá jako plechový brácha E.T.ho, tak až frigidně chladně lesklá a nedobytná EVA.

VALL-I


Parádní je i vesmír – a tvůrci to vědí a tak vás nechají dlouhé minuty se kochat vesmírným prostorem plným mlhovin a hvězd.

A teď trochu vážně
Jenže stejně mám pocit, že se Pixaru víc daří vážný pohled na dětská témata než dětský pohled na ta vážná. V případě Valliho na vás tvůrci vybalí postkatastrofický příběh a až apokalypticky depresivní svět, takže když se pak všechno snadno vyřeší happyendem, cítíte se skoro až ošizeni.

Je to příliš ostrá satira a příliš nepříjemná vize budoucnosti, než aby se to všechno dalo zažehnat poražením jednoho „padoucha“. Člověk si skoro přeje, aby VALL-I skončil špatně, aby příběh dopadl tragicky a přesvědčivěji... jenže, je to přece jen příběh pro děti a ty by to asi nevydýchali.

VALL-I


Pixarové trochu doplatili na svůj perfekcionismus. I když to ale řadím k slabším pixarovkám, k Životu brouka a Autům, tak „slabší pixarovka“ je asi něco jako „nejpomalejší Ferrari“, čili pořád o několik tříd nad veškerou ostatní trabantoidní tvorbou. A pořád je to úžasný zážitek.

Hodnocení: 8/10

Noční ruch velkoměst
Las Vegas

Existují města, kam se turisté sjíždí především proto, aby obdivovali pamětihodnosti a nasáli starobylého ducha. Existují města, která lákají svým modernismem a prezentací nejmodernějších architektonických postupů...
13. září 2008
...a pak jsou tu města, jejichž největší kouzlo se skrývá v nočním životě. Přes den mohou být ospalá a nezajímavá, jakmile však zajde slunce za obzor, promění se v organismus pulzující hříšným životem. Kdo takové nenavštívil, neuvěří.

Las Vegas
Las Vegas
Jasnou jedničkou mezi nočními velkoměsty je Las Vegas. Jezdí sem partičky mladíků, ale také zazobaných zbohatlíků, kterým učarovala uměle vybudovaná základna s neuvěřitelnou frekvencí kasin, luxusních podniků či nočních klubů.

Člověku skoro přijde, že tu nikdo skutečně nebydlí, že se sem všichni sjedou jen na noční rej. Las Vegas je město, které vám s velkou pravděpodobností vysaje peněženku do dna, ale vy se stejně budete blaženě usmívat. Dost možná v objetí některé z mnoha slečen obdařených silikonovou dotací.

Ibiza
Jméno tohoto baleárského ostrova je synonymem pro divoké večírky a pořádně odvázané diskotéky. Každé léto se sem sjíždí nejlepší světoví DJs, aby zahráli vděčnému, notně připitému a zdrogovanému publiku.

Máte-li rádi noční rej sestávající ze stylových klubů a open-air diskoték, budete se na Ibize cítit jako doma. A zřejmě zapomenete, že jste na ostrově oplývajícím skvělou atmosférou také přes den, nehledě na moc pěkné pláže.

Rio de Janeiro
Rio je hříšným centrem celé Latinské Ameriky. V tomhle městě je v noci na každém rohu cítit úžasná živelnost. A nejen cítit – lidé jakoby vynášeli své soukromí do ulic.

Výjimkou nejsou na veřejnosti souložící dvojice, které se zkrátka nechaly unést duchem Ria, jenž ve své plné parádě ožívá na každoročním karnevalu.

Rio de Janeiro ale žije po celý rok. Celý rok jako by tohle město bylo zasvěceno flirtování, tancování a pití. Přestože jde o turisticky vyhledávanou lokaci, jsou ceny stále relativně příznivé. Můžete si tak užít široké škály koktejlů, aniž byste zruinovali svůj rozpočet.

Amsterdam
Hlavní město Nizozemska je přesně tím městem, které klame ve dne. To jsou ulice plné fotografujících turistů. A že je co fotografovat – Amsterdam má zajímavou historii, která se v jeho obrazu neustále zračí. Obdivování krásné architektury však v noci střídají jiné kratochvíle.

Zdejší podniky jsou proslulé, a nejen proto, že se v nich běžně konzumuje marihuana na mnoho způsobů. V tomhle městě se prostě dá dobře napít a potom v případě potřeby zašpásovat s některou z luxusních společnic z červené čtvrti.

Londýn
Londýn
Britové působí jako nudní a usedlí lidé. A takoví často skutečně jsou. Jenže Londýn už zdaleka nepatří jenom jim.

Naopak – v Evropě byste marně hledali kosmopolitnější město. Najdete tu všechny možné národnosti, které se v noci obdivuhodným způsobem kříží. Člověk si připadá jako na pupku světa. V Londýně není nikdo cizincem.

Pravda, anglická metropole si je své exkluzivity dobře vědoma a s omezeným rozpočtem si tady příliš neužijete. Ale pokud vám nezáleží na nějakém tom tisíci, otevírají se vám úžasné noční možnosti. Kluby jsou tu skvěle vedené, mnohdy po newyorském vzoru. Navíc jich je skutečně bohatý výběr a provozují je všelijaké národnosti. 
Zdroj:magazin.cz

 

Richard Lawless

Richard Lawless. Autor: Ludvík Hradilek

 

Praha - Pokud máte jaderné rakety, vyžaduje ohromné úsilí je zabezpečit: to je jeden z problémů íránského a severokorejského jaderného programu, říká bývalý náměstek amerického ministra obrany pro záležitosti Asie a Tichomoří Richard Lawless.

Lawless na tomto postu působil v první i druhé Bushově administrativě, a to v letech 2002 až 2007. Předtím pracoval v soukromém sektoru a v letech 1972 až 1987 pro CIA.

Ve druhé části rozhovoru s Aktuálně.cz, který vám nyní přinášíme, se Lawless vyjadřuje k otázkám počítačových systémů chránících jaderné zbraně, hrozbě kybernetického terorismu a co by takový útok pro USA znamenal, kdyby seděl v Bílém domě republikán John McCain, který sám sebe považuje za internetového analfabeta.

Richard Lawless přijel do Prahy na mezinárodní konferenci nazvanou Bezpečnostní výzvy v Asii a Pacifiku: důsledky pro Evropu a Atlantickou alianci, kterou tento týden v české metropoli uspořádal Pražský institut bezpečnostních studií (PSSI).

První část rozhovoru: Exnáměstek Pentagonu: Rusko je asertivní až příliš

McCain a cyberwarfare? Nevidím problém...

A.cz: Rád bych se zeptal i na hrozbu kybernetického terorismu a zneužití elektromagnetických impulzů k vyřazení západních počítačových systémů z provozu. Objevily se názory, že republikánský prezidentský kandidát John McCain, který sám přiznává, že není příliš obeznámen s internetem, by možná nebyl tím správným prezidentem, který by byl s to čelit hrozbě po síti...

 

Držte si klobouky, zrychlujeme

větší obrázekAutor: Ondřej Besperát, Aktuálně.cz

 

Lawless: To může být výhodou i nevýhodou, protože bude v takovém případě na internetu méně závislý, takže má větší naději na přežití. To si musíte rozhodnout sám (smích). Ale vážně: kdokoliv bude zvolen, bude mít vše, co bude potřebovat. Systém je velmi robustní a mnohonásobně zajištěný.

Kybernetickému terorismu přikládáme velkou pozornost. Může jít jednak o počítačový útok s cílem pouze získat data, jednak o narušení našich systémů na začátku nebo v průběhu války. Jde o velmi vážnou hrozbu. Investujeme mnoho peněz i sil, abychom těmto nebezpečím čelili.

Internet: zbraň klasických válek

A.cz: Může kybernetická válka nahradit tradiční teroristické hrozby typu útoků z 11. září?

Myslím, že ne, ale rozšiřuje možnosti státního i nestátního terorismu a to, jak mohou teroristé zaútočit. Rozšiřuje možnosti toho, o čem mluvíme jako o asymetrickém válečnictví. Další věcí je elektromagnetický útok (EMP), který má také za cíl zničit systémy nepřítele.

 

Richard Lawless

větší obrázekAutor: Ludvík Hradilek

 

Proto některé z nás znepokojilo čínské sestřelení satelitu na oběžné dráze loni v lednu, což sice není kybernetický útok, ale mnoho lidí to vidělo jako demonstraci schopnosti Číny zaútočit na informační systém protivníka.

Nemyslím si ale, že by nějaký stát využil kybernetického útoku v roli samostatné akce, šlo by pravděpodobně o součást větší operace.

Čtěte více: Čína sestřelila satelit. Svět má obavy

Strach ze slabé kontroly ostatních

A.cz: Američtí kritici existence jaderných zbraní mluví o tom, že i ve velmi sofistikovaném počítačovém systému, jako je ten americký, dochází k chybám, které by mohly způsobit katastrofu. A poukazují na to, že ruské systémy, nemluvě o těch ostatních, jsou na tom mnohem hůře...

 

To je i jednou z našich obav při šíření jaderných zbraní mezi státy. Víme totiž, co to znamená vybudovat a udržovat funkční robustní systém na kontrolu nukleárních zbraní. Máme dobrou představu o tom, co měl Sovětský svaz a dnes má Rusko.

Otázkou je, jak ho vybudují mnohem méně způsobilé země, které chtějí mít jaderné zbraně. Zvláště pokud je chtějí umístit na balistické střely.

Co nám brání v noci spát, není ruský nebo čínský systém, ve které máme velkou důvěru. Ale spíše národní velitelský a kontrolní systém severokorejského jaderného programu: když má například namířeny rakety na Japonsko, Čínu nebo Spojené státy.

Problémem tedy není naše kontrola nad jadernými zbraněmi, ale kontrola menších zemí a zemí, které chtějí jaderné zbraně mít.

Víme, jak velké chyby měly naše systémy v padesátých letech, a to je to, co nás straší dnes. Dovedete si představit Írán s jadernými zbraněmi? Jak by například vypadalo jejich kontrolní středisko?

Zdroj:aktualne.cz

http://redakce.atlas.cz/edition_files/images/90/12958935.jpg

 

Kolik centimetrů a jaká prsa potřebuje láska a sex? Nad tím se zamýšlí gynekolog a sexuolog MUDr. Zlatko Pastor.

„Na velikosti záleží. Kdo říká, že ne, buď vědomě klame, nebo neví o životě zhola nic,“ říká lékař. Metrický, ale i imperiální anglický systém se svými palci a stopami či mnohé další byly vynalezeny proto, aby lidé měřili. Poměřují kde co, vlastně úplně všechno, dokonce i to, co nejde nebo i úplný nesmysl. Každý z nás má navíc ještě dvojí metr a druhému měří vždy trochu jinak, hůře. No, a abychom pak neměřili v tom skoro nejdůležitějším, v sexu! To by bylo. Jeden z prvních pohledů muže ve společných sprchách je pokaždé na penis toho druhého. Pak jeho sebevědomí vzroste, a týká se to i úplně vyrovnaných dospělých lidí nebo naopak. Falické symboly byly v každé společnosti ukazatelem moci, převahy a síly.

Kolik měří správný penis?

Průměrná délka penisu ve flacidním, tedy v tom „schlíplém“ stavu je u Evropana něco kolem deseti centimetrů, u tmavé rasy si můžete několik centimetrů přidat a u žluté naopak odečíst. Jsou to ovšem jenom průměry, na ně bych nesázel. Stejně tak jako na pověry o přímé úměře mezi velikostí pyje a délkou nosu či velikosti nohy. Nejedna žena byla rozčarována poté, co se muž vysvlékl ze svých sedmačtyřicítek, i toho ostatního. To, co asi většina neví, je fakt, že u mužů s relativně menším penisem bývá jejich erekce proporcionálně větší. Čili tomu s větším penisem nabude při ztopoření zhruba o jednu čtvrtinu, kdežto menší penis se při erekci zvětší až o třetinu, čímž se jejich velikosti mohou do určité míry vyrovnat. Pohybuje-li se muž v běžných průměrech, má velikost penisu na sexuálním uspokojení ženy pramalý vliv.

Mikropenis – žádný sex?

Existují však ženy takové, které připisují délce a jistě i tloušťce penisu velký význam. Není jich sice mnoho, naštěstí, ale velké penisy prostě zbožňují. Skutečný problém nastává v situaci s velmi malým, ale i s penisem velkých rozměrů. Termín mikropenis je vyhrazen pro kategorii penisů do třech centimetrů. V takových případech nastávají už skutečně technické problémy při pohlavním styku. Méně vnímavé ženy by možná nemusely ani postřehnout, že se o nějaký sex vůbec jedná. Ale ani se supervelkým penisem není vždy vyhráno. Ženy to někdy bolí, a musí-li být oba partneři při souloži stále na opačné straně postele, či si při sexu sotva vidí do očí, není také zrovna ideální. V těchto případech asi platí to známé „zlatá střední cesta“.

Ňadra do dlaně!

Nepoměřují a nesrovnávají jen muži, ale také ženy. A jak! Penis u mužů, prsa u žen, to je, oč tu běží. I když ňadra nehrají v intenzitě sexuálního prožitku většinou tu nejdůležitější roli, je jim přikládán velký význam, tak jako to kdysi komentoval John Steinbeck: „Návštěvník z jiné planety by mohl soudit…, že centrum rozmnožování lidí je umístěno v prsních žlázách.“ Velikost prsou často koresponduje se ženským sebevědomím, zvláště u těch, které si zakládají převážně na svém fyzickém vzhledu. Projevuje se to hlavně ve vztahu k mužům. Důležitou konfrontační roli však hraje objem ňader i v čistě ženských kolektivech. Muži dávají přednost spíše větším prsům. Pro většinu je však důležitější jejich tvar a pevnost než samotná velikost. Pro muže jsou prsa velkým atraktantem a pro ženy bez nich zase noční můrou. Představy se liší, lidé chtějí nebo hledají to, co sami nemají. Představu o ideální velikosti ženských prsou shrnuje věta: „Tot quod manus obtrectat,“ čili „To, co ruka obejme“. Ale i velikost rukou se různí.

autor: MUDr. Zlatko Pastor

 

Praha - Chaos v povědomí řidičů vyvolal novela policejního zákona, která městským policistům ubrala pravomoc měřit rychlost.

Desítky telefonátů vyřizují denně městští strážníci v Praze. Lidé volají proto, aby zjistili, zda strážníci měří rychlost v metropoli rychlost, nebo ne. „Řidiči nevědí, zda novela platí už odteď, tedy zda ještě měřit můžeme nebo ne," sdělil Deníku Ludvík Klema, náměstek ředitele městské policie.

Podle schváleného předpisu nebudou moci od následujícího ledna strážníci měřit rychlost. Ministerstvo vnitra ale do konce srpna předloží novelu zákona o policii, která strážníkům tuto pravomoc má opět vrátit. „Nedivím se, že jsou řidiči zmateni těmito právními úpravami," dodal Klema.

Podle ministra mají měřit dál

Podle ministerstva vnitra Ivana Langra (ODS) je nutné strážníkům pravomoc měřit rychlost vrátit. „Ministr vnitra se vyjádřil, že v připravované novele bude zakotveno, že obce a městská policie budou moci měřit rychlost dál. Také se uvažuje o tom, že by rychlost mohly měřit i soukromé firmy," sdělil Deníku Vladimír Řepka z tiskového oddělení ministerstva vnitra. Novela s „návratem" pravomocí strážníkům musí nejdříve projít Poslaneckou sněmovnou, Senátem a podepsat ji musí prezident.

„Otázkou je, zda se schvalování stihne tak, aby novela začala platit od ledna 2009 a strážníci mohli rychlost a strážníci mohli rychlost kontinuálně měřit dál," obává se Klema. Kdyby novela nenabyla účinnosti do příštího ledna, mohlo by se podle něj klidně stát, že by strážníci třeba v lednu měřit nemohli a pravomoc by se jim navrátila až v únoru.

Klesá počet smrtelných nehod

Podle statistik strážníků se za poslední rok v Praze výrazně snížil počet usmrcených řidičů a chodců. „Pomohl tomu projekt Sto bezpečných míst. Městská policie zahájila v dubnu loňského roku nasazování mobilní radarové techniky na předem vytipovaná místa pražských komunikací. Učinila tak s ohledem na to, že stále roste počet řidičů, kteří překračují maximální povolenou rychlost," vysvětlil Rudolf Blažek, primátorův náměstek pro bezpečnost v metropoli.

Sám považuje měření rychlosti v obcích za preventivní opatření, které snižuje počet nehod. „Pokud srovnáme doposud vyhodnocená období prvních šesti měsíců loňského a letošního roku, poklesl počet dopravních přestupků na měřených úsecích komunikací o jednu čtvrtinu," dodal Blažek.

Dle výsledků projektu „Sto bezpečných míst" je pražskou částí, kde se za prvních šest měsíců letošního roku stal největší počet přestupků, Praha 14. Městská policie měření v ulicích Poděbradská, Chlumecká a Českobrodská a za první půlrok tu strážníci při 184 měřeních zjistili 814 případů překročení maximální povolené rychlosti.

Naopak nejmenší počet přestupků policisté zaznamenali na již zmíněné Praze 7, kde při 141 měřeních zjistili 102 překročením povolené rychlosti.

V červnu městští strážníci zaznamenali v Praze celkem 1 229 přestupků rychlé jízdy. Ve srovnání s měsícem květnem je to nárůst o 31,6%. Nejvíce řidiči překračovali povolenou rychlost v ulicích Legerova a Sokolská na Praze 2 a také ve Strakonické směrem k Barrandovskému mostu na Praze 5. V této ulici strážníci zjistili celkem 114 případů rychlé jízdy, což je za měsíc červen nejvyšší počet v celé Praze.
 

Zdroj: www.denik.cz

 pohled, který máme rádi. Galérie zadečky foto vám přiblíží pohled na nádherné pozadí krásných dívek. Nablýskané a pěkně tvarované zadečky nenechají nikoho v klidu. 24 pěkných zadečků zvěčněné na fotkách. Nejen profesionálky musí mít krásné zadečky.
Zadečky Foto, fotky zadečků

Zadečky Foto, fotky zadečků, black cafe
Zadečky fotky které potěší.
Zadečky Foto, fotky zadečků, black cafe

foto zadečky, dívky, amatérky
Amatérky zadečky
Zadečky Foto, fotky zadečků, black cafe
Zadečky fotogalerie.
Zadečky Foto, fotky zadečků, black cafe

Zadečky Foto, fotky zadečků, black cafe

zadečky amatérky, zadečky fota

zadečky foto, black , loveme

Zadečky fota, video

video, zábava, amatérky, fotky

Amatérky fotky, zadečky, fota
Dívky a jejich zadečky foto.
videa, zadečky, dívky, amatérky

amatérky zadečky, dívky fota

dívky, holky, zadečky fota

dívky, amatéři, zadky, anál

amatérky zdarma, video, zadečky

zadečky videa

videa, fotky, dívky, amaterky
Zadečky foto - milujeme tento poled
foto, video, zadečky

Zadečky fota, video

Zadečky Foto, fotky zadečků, black cafe

zadečky galerie

zadečky fotogalerie zdarma

zadečky, fotogalerie, zdarma

Pokud vám tohle nestačilo tak se podívejte na další krasavice:
Zadečky dívek - Sexy slečny
Zadečky video - Sexy záběry sexy dívek
Sexy Japonky a Asiatky ukazují svoje prsa a zadečky
Zadečky a tanga - Skrytá kamera video
Zadečky dívek překvapivě veliké

Zdroj:cafe.loveme.cz

 

Psali o tom skoro všude, až z toho hlava bolela. Poslanecká sněmovna v červnu odhlasovala, že obecní a městské policie by od ledna příštího roku měly přijít o oprávnění měřit rychlost vozidel. Prý často řidiče jenom šikanují a jde jim jen o to, aby naplnily obecní kasu.


Myslí to ale poslanci opravdu tak upřímně? A jaké vlastně mají plány, pokud jde o roli obecní policie při dohledu na bezpečnost a plynulost provozu? Zkusme se tomu pěkně podívat na zoubek!


"Dobrá práce, pánové"


Poslanci schválili paskvil. Že tuhle větu neslyšíte poprvé? Máte pravdu, a určitě ani ne naposledy. Ale na to, že kvalita zákona o silničním provozu se s každou další novelizací minimálně nezlepšuje, jsme si snad už se skřípěním zubů zvykli, ostatně jsme k tomu měli už sedmnáct příležitosti.


Čtěte také: Budou nás "SLEDOVAT & ŘÍDIT"


Zákon nakonec stejně téměř nikdo z řidičů nečetl, takže to ještě nemusí být tak obrovská tragédie, tedy minimálně do chvíle, kdy dojde k nějakému maléru. Ale že k přijetí nesmyslné úpravy dojde i v tak okrajové věci, jako je měření rychlosti, asi čekal málokdo.

 


O tom, že obecní policie by od ledna 2009 měly podle sněmovnou schváleného návrhu ztratit právo měřit rychlost vozidel, už jsme asi všichni slyšeli. Přitom jsou to teprve dva roky, kdy se tohle právo obecní policie v zákoně výslovně objevilo.


Ale jsou věci opravdu takové, jak se zdají? Nezadělala sněmovna jenom na další nejasnost při výkladu zákona, když schválila ustanovení, že "k měření rychlosti vozidel v silničním provozu je oprávněna policie"? Bohužel asi ano!


Kterak se poslancům nebohých řidičů zželelo


Pokud to totiž vypadá, že sněmovna obecním strážníkům opravdu chtěla vzít právo "šikanovat" nebohé rychle jedoucí řidiče, pak se nabízí legitimní otázka, proč v rámci téhož návrhu stejná sněmovna odhlasovala, že strážníci obecní policie mohou v blokovém řízení pokutovat "porušení pravidel o překročení nejvyšší dovolené rychlosti" (krásná formulace).


Čtěte také: Další změna v pravidlech


To se totiž opravdu stalo. Jinými slovy se zdá, že sněmovna sice naoko strážníkům vzala právo měřit rychlost, ale možnost kasírovat řidiče za rychlou jízdu jim bez jakékoli pochybnosti ponechala. A z toho může být v praxi kámen úrazu!


Nezapomínejme, že podle nedávno vysloveného názoru Nejvyššího správního soudu mohla městská policie měřit rychlost již v minulosti, v době, kdy to zákon výslovně nestanovil, a to na základě pouhého oprávnění odhalovat přestupky. Takový výklad by mohl převážit i do budoucna.


Pokud totiž nadále zůstává výslovně zakotveno právo strážníka pokutovat rychlou jízdu, bylo by celkem logické vykládat zákon tak, že i obecní policie bude po 1 .lednu 2009 nadále oprávněna měřit v rámci odhalování přestupků rychlost vozidel. Jak jinak by totiž strážník mohl rychle jedoucího řidiče pokutovat, pokud by jej nezměřil radarem? Takže sněmovno, co jsi vlastně schválila?


Strážníci zatím jenom posilovali


Posilování pravomocí obecní policie při dohledu na bezpečnost a plynulost provozu je zřetelným trendem posledních let. Od roku 2003 získali třeba právo usměrňovat provoz, pokutovat řadu dopravních přestupků, zastavovat vozidla nebo nařídit odtah vozidla, pokud tvoří překážku provozu na pozemních komunikacích.


Čtěte také: Je lepší autobus nebo auto?


K dalšímu rozšíření pravomocí obecních policií došlo od ledna 2006, kdy jejich strážníci získali oprávnění vyzvat řidiče, aby se podrobil vyšetření, zda není ovlivněn alkoholem nebo jinou návykovou látkou.


K největšímu posílení kompetencí obecních policií ale došlo až o půl roku později, a to v souvislosti s velkou novelou zákona o silničním provozu a zavedením bodového systému. Strážníci tehdy získali právo požadovat předložení řidičského průkazu a malého techničáku, právo nařídit odtah vozidla se jim dostalo i na případy neoprávněného užití vyhrazeného parkoviště. Výrazně se rozšířilo jejich oprávnění zastavovat vozidla, výslovně jim bylo umožněno měřit rychlost vozidel, získali právo přikázat řidiči, aby setrval s vozidlem na místě až do příjezdu státní policie, pokud je dán důvod k zabránění v odjezdu vozidla.


Čtěte také: Policie - pod 100 000 Kč nehody nevyšetřujeme


Z toho je zřejmé, že chapadla kompetencí obecních policií v silničním provozu sice relativně pomalu, ale jistě narůstají. Ale je to tak správně? A nezlomí náhodou aktuálně projednávaná novela tento trend?


Prozraďme, že ani náhodou (budou moci například volně lustrovat řidiče díky centrálnímu přístupu do registru)...


... víc na AUTOMIXU zítra!

Zdroj:automix.cz

 


reklama
Opilé děti

Děti si konec školy zpestřují alkoholem. V Praze už musela opakovaně zasahovat záchranka. Jinde kontroly hledají malé pijáky.

Do druhé hodiny odpoledne záchranka odvezla do nemocnice už šest dětí. Tři chlapci a tři dívky byli opilí. Další chlapec převoz do nemocnice nepotřeboval.


V Krči si dopoledne po vysvědčení jeden chlapec zranil hlavu na autobusové zastávce. "Šestnáctiletého opilého chlapce jsme převezli s úrazem hlavy do Thomayerovy nemocnice na dětskou chirurgii,“ řekla mluvčí nemocnice Jiřina Ernestová.


Hocha museli hospitalizovat na jednotce intenzivní péče. Jeho stav ale není vážný.


Po jedenácté hodině vyjela záchranka ke čtrnáctileté dívce na Vinohrady. "Záchranka ji převezla do vinohradské nemocnice na dětské oddělení,“ dodala Ernestová.


Další případ měli záchranáři ve Vršovicích u Havlíčkových sadů, kde se otrávil alkoholem dokonce třináctiletý chlapec. 


"Sanitka ho převezla do motolské nemocnice, chlapec nepil pouze alkohol, ale kouřil také marihuanu,“ informovala Iveta Česalová ze záchranky.


A další zásah si lékaři připsali před druhou hodinou, kdy museli ve Stromovce opět ošetřovat opilého patnáctiletého chlapce. Toho následně převezli do Fakultní nemocnice Motol.


Záchranka měla plné ruce práce i v jiných městech 

 


Konec školního roku oslavovala také patnáctiletá dívka v Čáslavi se svými spolužáky z deváté třídy na rozlučkovém večírku. 


Dívka se opila a potřebovala pomoc záchranářů. Ti dívku společně s městskou policií převezli na dětské oddělení do nemocnice. 


Některé děti začali slavit už včera. Dvanáctiletého chlapce našli ležet opilého na místním autobusovém nádraží. Záchranka ho musela převézt do nemocnice.

Zdroj:tn.cz

 

Horolezec. Ilustrační foto
Foto: TV Nova

Prožijte netradiční sex na netradičních místech. Pokud už vás postel nebaví, inspirujte se následujícími tipy.

Skála


Milovat se venku a neležet na znečištěném místě je přání jistě mnohého z nás. Jak to ale uskutečnit? Pokud rádi se svým partnerem lezete po skalách, máte vyhráno. Hlavně buďte dostatečně jištěni.


Golfový kurz

 

Golfové hřiště. Ilustrační foto.
Foto: Allphoto

 


Pokud vás vzrušuje zeleň a golfové oblečky, nebudete placení kurzu litovat. Po pár hrách prozkoumejte okolí a vyhlédněte si nějaký úkryt proti dešti. Tato místa jsou většinou v odlehlé části. Jestli tedy začne pršet, máte dostatek času zmizet.


Lodička

Proměňte se svým partnerem obyčejný den v erotickou exkurzi. Pronajměte si loďku a vyjeďte. Odplujte někam do zapomenuté oblasti bez civilizace. Celá hladina bude přímo pro vás, proto se nebojte ji trochu rozbouřit.


Gymnastický balon, nejen v posilovně

Nevěříte? I balon může napomoci k vášnivému sexu. Při milování využijte otáčivý pohyb míče. Jenom pozor na rovnováhu.


Pole

 

Pole. Ilustrační foto
Foto: Jindřich Kodíček

 


Zažít sex ve vysoké trávě uprostřed romantické noci určitě stojí za to. Navíc vás nikdo neuvidí, pokud zrovna nepůjde majitel pole zkontrolovat svou úrodu.


Kabinky

Vyzkoušejte i netradiční variantu v převlékacích kabinkách v obchodě. Prodavačka si však nesmí ničeho všimnout, proto hlavně tiše a nenápadně. Partner by měl vymyslet vhodnou výmluvu, proč jde do kabinky spolu s partnerkou.


Lednice

 

sex
Foto: Profimedia

 


Kuchyňské prostředí je asi všem známé, ale lednice by mohla být pro mnohé ještě nezmapovaným místem. Otevřete dveře lednice. Muž by měl sedět zády k chladným přihrádkám. Nejenom, že vás bude ochlazovat příjemný vánek, ale můžete také využít některého jídla pro vaše milostné hrátky.


Vlak


Milujte se za jízdy! I tuto variantu nabízí železnice. Proto neváhejte a připlaťte si za soukromé kupé. Můžete nerušeně strávit noc plnou vášní.

zdroj tn.cz

 

Místo přepadení v Liberci
Foto: TV Nova

Lupič v centru Liberce přepadl pracovníka bezpečnostní agentury. Ten peníze ubránil.

Několik kulek prolétlo vzduchem v úterý dopoledne v Liberci. Neznámý mladík v klobouku a se slunečními brýlemi přistoupil k pracovníkovi bezpečnostní agentury, když šel doplnit peníze do bankomatu.


Zaměstnanec agentury se ale nedal. Vykopl útočníkovi zbraň z ruky. Pistole spadla na zem a vypálila do okna.


Lupič sebral pistoli a bez peněz utekl. Pracovníci ostrahy po něm několikrát vystřelili, on opětoval palbu do trávníku.


Útočník o pár metrů později naskočil do auta, ve kterém na něj čekal zřejmě komplic. Podle svědků mělo auto slovenskou poznávací značku. Někteří uvádějí tmavě vínovou barvu, jiní šedou.


"K přepadení došlo na Broumovské ulici. Peníze se lupičům nepodařilo ukrást. Nikdo nebyl zraněn," uvedla mluvčí libereckých policistů Vlasta Suchánková. Vyšetřovatelé na místě zajišťují stopy.
Zdroj tn.cz

Zásahová jednotka

Policisté dopadli muže, které podezírají, že minulý měsíc přepadli auto s penězi v Plané nad Lužnicí.

Ozbrojené přepadení se odehrálo 20. května. Policie výši uloupené částky nezveřejnila, podle neoficiálních informací ale muži ukradli zhruba dva miliony korun.


Třicetiletý muž z Hradce Králové a sedmadvacetiletý muž z Liberecka podle policie přepadli posádku služebního vozu Škoda Octavia, v němž zaměstnanci přepravovali peníze.


Na křižovatce v Plané nad Lužnicí předjeli s fabií jejich vůz. Jeden z pachatelů vystoupil a namířil na posádku vozu zbraň. I s penězi pak ujeli a fabii odstavili na jednom z parkovišť v Plané.


Jihočeští kriminalisté teď pachatele zatkli.


"Po zadržení pachatelů následovaly domovní prohlídky, výslechy a zahájení trestního stíhání. Při rozplétání celého případu kriminalisté zjistili, že pistoli při loupežném přepadení držel starší z dvojice," uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner.


Vůz použitý k loupeži si muži údajně opatřili nelegálně. Při domovních prohlídkách nalezli kriminalisté i část lupu. Muže obvinili z loupeže a podali návrh na vazbu.

Zdroj tn.cz

1  
2  
3  
4  
5  
6  
..  
10  
..  
14  
 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz