www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Je to zatím poslední velký milník pro Perský záliv. Je to rozlehlý hotelový resort, jehož výstavba stála 800 milionů liber, tedy nějakých 24 miliard korun.
Přední pánský časopis Sports Illustrated si pro svůj kalendář na příští rok zvolil modelku Marisu Miller... a udělal dobře
Zkvalitňovaly sex, vzrušovaly, stovky let dostávaly muže i ženy do té správné nálady. Co? Afrodiziaka, která jsou běžně k mání.
Počítáte se mezi blondýny? Pak to asi znáte – užíváte si srandu a zároveň se cítíte sebevědomá. Díky tomu z vás skutečně vyzařuje něco, co muže přitahuje, jakási vášnivost a vnitřní plamen.
Kdyby vám šlo o život a měli byste šanci zachránit se nějakou hrou, určitě bychom vám nedoporučili, abyste vyzývali Billa Dana na cokoliv, kde je třeba vyvažovat – třeba stavění domečku z karet.
Devětatřicetiletý řidič motocyklu z Kladenska se v sobotu odpoledne zabil při exhibiční jízdě v areálu pivovaru Budvar v Českých Budějovicích. Žádný z diváků nebyl zraněn. Řekl to jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Bubeník skupiny Blink-182 Travis Baker je v kritickém stavu. Utrpěl vážné popáleniny při pátečním pádu malého tryskového letadla Learjet v Columbii v Severní Karolíně. Při havárii zahynuli čtyři lidé a spolu s Barkerem byl do nemocnice převezen i DJ AM.

Stále přibývá lidí, kteří cítí stres v době, kdy se musí z nějakého důvodu odpojit od internetu a být takzvaně „offline“. Zkrátka potřebují být neustále online.
Americká herečka Megan Fox byla nedávno zvolena nejvíc sexy ženou planety. A na nových snímcích pro magazín GQ to dokazuje bez nejmenších pochybností.
Být v tu dobu arachnofobikem v Liverpoolu jistě nebylo záviděníhodné. V rámci kulturních oslav města se na světlo světa dostal obří, patnáctimetrový pavouk.
4. září 2008
Máte pocit, že ze spodního prádla jste viděli už všechno? Vyvedeme vás z omylu.
O pletkách patnáctiletého pěveckého objevu Ewy Farne se toho v bulváru napsalo dost a dost. Koho tedy miluje?
Rande s hříčkou plastických chirurgů. Šli byste?
Jocelyn Wildenstein / foto: Archiv

Říká se, že na vnější kráse nezáleží, že důležitá je pouze ta vnitřní. V případě kočičí ženy Jocelyn Wildenstein to platí nejspíše dvojnásob.
17. září 2008

Pokud byste ale čekali, že tahle 62letá žena, která podstoupila bezpočet plastických operací, aby se přiblížila vysněné podobě kočky, zůstává zavřená mezi svými čtyřmi stěnami a ven raději vůbec nevychází, jste vedle.

 

Nedávno si vyšla do ulic se svým přítelem Lloydem Kleinem. Pár si romantickou vycházku užil, nepřirozený zjev přítelkyně módního návrháře Kleina nijak nevyváděl z míry, měl prostě oči jen pro svou Jocelyn.

Jocelyn Wildenstein / foto: dailymail.co.uk

Jocelyn Wildenstein / foto: dailymail.co.uk

 

 
Pro peníze?

Ruku v ruce, zaklesnuti do sebe, tak se zamilovaná dvojice procházela v Beverly Hills. Zůstává vám rozum stát, proč se poměrně pohledný muž zakoukal do Wildenstein? Možná nejste jediní, zlí jazykové tvrdí, že pro peníze.

Jocelyn Wildenstein / foto: dailymail.co.uk

 

 

Wildenstein podstoupila řadu operací, aby vypadala jako exotická šelma. Utratila za ně neuvěřitelné dva milióny dolarů. Nezašla sice tak daleko, jako Dennis Avner, o němž jsme psali nedávno, i tak je ale výsledek jejího počínání přinejmenším sporný.

 

Exmanželka miliardáře Aleca Wildensteina byla přitom předtím, než se rozhodla změnit svou tvář, pohlednou ženou. Blonďatá Jocelyn byla častým hostem večírků, ráda je pořádala i se jich účastnila. Pak ovšem s postupujícími operacemi začala svého muže děsit natolik, že o ni ztratil zájem a rozvedl se s ní. Rozvod ji zajistil do konce života.


(mat), Magazín.cz
17.9.2008 - Podle nejnovější astronomické studie černé díry nemohou růst věčně. Vědci tvrdí, že objevili mezní hranice hmotnosti černých děr. Odhadují je na 10 miliard Sluncí!
Černé díry patří mezi nejhmotnější a nejexotičtější objekty v celém vesmíru. Jejich gravitační pole je tak silné, že z nich nemůže uniknout ani světlo. Některé vznikají kolapsem hmotných hvězd, ty největší, tzv. supermasivní černé díry, sídlí prakticky ve všech centrech galaxií. Všeobecně se soudí, že tím, jak pohlcují okolní hmotu, neustále rostou, ale mohou se zvětšovat do nekonečna? Odpověď na tuto otázku hledala dvojice astronomů - Priyamvada Natarajan z Yalské univerzity a Ezequiel Treister z Evropské jižní observatoře.
Praha - Na horách napadl v noci první letošní sníh. Na Pradědu v Jeseníkách jen za posledních šest hodin devět centimetrů, na Lysé hoře v Beskydech dokonce deset.
1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
..  
14  
 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz