www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Žhavá dvojčata pro šéfa Playboye
foto: Egotastic!

 


Co má chudák muž dělat, když ho opustí všechny tři milenky najednou?
Zdroj:magazin.cz
Ve slušné společnosti se o pornu příliš nemluví. Pokud se ale podíváte na ověřená data a čísla, která pornoprůmysl generuje, asi vám něco nebude tak úplně hrát.
Zdroj
A je to tady. Protikuřácká kampaň ve Velké Británii postoupila na další úroveň.
Pokud jste nevěděli, jak správně připravit tuto hodně opomíjenou pochutinu – varlata, máme dobrou zprávu. Srbský kuchař Ljubomir Erovič vydal asi první kuchařku na světě, která je zasvěcená receptům z varlat.
Plné rty, podmanivý pohled, dlouhé vlnité lokny. Všechny tyhle sexy zbraně měla Angelina Jolie ve svém arzenálu už v šestnácti letech. Takhle vypadala hollywoodská hvězda předtím, než oslnila svět.
Tahle dívka trpí prapodivným syndromem jako jediná na světě.
Den české státnosti je vedle dne vzniku samostatného Československa nejvýznamnější připomínkou naší existence. Zatímco 28. říjen je dnem zrodu moderní demokracie, 28. září nám připomíná tisíciletou národní tradici. Myslím, že se hodí si právě v tento den připomenout význam státní hymny. Píseň „Kde domov můj“ není stará ani dvě stě let. Ale bezpochyby navazuje na daleko starší hymny, zejména na středověký svatováclavský chorál. Již v něm se mluví o „české zemi“ jako o něčem, co stojí za to chránit, co stojí za to mít rád, co nemá zahynout. 
Předseda vlády ČR Mirek Topolánek se v úterý 30. září setká s medailisty české výpravy na letních paralympijských hrách v Pekingu. Premiér chce tímto způsobem handicapovaným sportovcům vyjádřit uznání a poděkovat za skvělou reprezentaci.
Zdroj:aktualne.cz

Washington - Sonda Phoenix zkoumající podmínky na Marsu hlásí další objev. Jejímu laseru se podařilo zachytit částečky sněhu ve výšce dvou a půl mil (čtyř kilometrů) nad povrchem planety.

Petr Šmolka, Jakub, Dan a Jan se vyjádří ke každé otázce, kterou nám do rubriky Zeptej se chlapa pošlete. Takže pokud vás zajímá, co si muži myslí o nás ženách a jak vidí "naše" problémy, pište na e-mail zeptejsechlapa@centrum.cz.
Praha - Hormonální antikoncepci si oblíbily především ženy v Praze. Oproti tomu nejméně pilulkám věří ženy ve Středočeském, Plzeňském kraji a na Vysočině.
Praha - Zvíře už podle nového občanského zákoníku nebude věc. To je klíčová, ale ne jediná změna "právního postavení zvířat", kterou přináší návrh přináší.
1  
2  
3  
4  
..  
10  
..  
14  
 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz