www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Vzrušující místa na sex: co třeba skála?

 

Horolezec. Ilustrační foto
Foto: TV Nova

Prožijte netradiční sex na netradičních místech. Pokud už vás postel nebaví, inspirujte se následujícími tipy.

Skála


Milovat se venku a neležet na znečištěném místě je přání jistě mnohého z nás. Jak to ale uskutečnit? Pokud rádi se svým partnerem lezete po skalách, máte vyhráno. Hlavně buďte dostatečně jištěni.


Golfový kurz

 

Golfové hřiště. Ilustrační foto.
Foto: Allphoto

 


Pokud vás vzrušuje zeleň a golfové oblečky, nebudete placení kurzu litovat. Po pár hrách prozkoumejte okolí a vyhlédněte si nějaký úkryt proti dešti. Tato místa jsou většinou v odlehlé části. Jestli tedy začne pršet, máte dostatek času zmizet.


Lodička

Proměňte se svým partnerem obyčejný den v erotickou exkurzi. Pronajměte si loďku a vyjeďte. Odplujte někam do zapomenuté oblasti bez civilizace. Celá hladina bude přímo pro vás, proto se nebojte ji trochu rozbouřit.


Gymnastický balon, nejen v posilovně

Nevěříte? I balon může napomoci k vášnivému sexu. Při milování využijte otáčivý pohyb míče. Jenom pozor na rovnováhu.


Pole

 

Pole. Ilustrační foto
Foto: Jindřich Kodíček

 


Zažít sex ve vysoké trávě uprostřed romantické noci určitě stojí za to. Navíc vás nikdo neuvidí, pokud zrovna nepůjde majitel pole zkontrolovat svou úrodu.


Kabinky

Vyzkoušejte i netradiční variantu v převlékacích kabinkách v obchodě. Prodavačka si však nesmí ničeho všimnout, proto hlavně tiše a nenápadně. Partner by měl vymyslet vhodnou výmluvu, proč jde do kabinky spolu s partnerkou.


Lednice

 

sex
Foto: Profimedia

 


Kuchyňské prostředí je asi všem známé, ale lednice by mohla být pro mnohé ještě nezmapovaným místem. Otevřete dveře lednice. Muž by měl sedět zády k chladným přihrádkám. Nejenom, že vás bude ochlazovat příjemný vánek, ale můžete také využít některého jídla pro vaše milostné hrátky.


Vlak


Milujte se za jízdy! I tuto variantu nabízí železnice. Proto neváhejte a připlaťte si za soukromé kupé. Můžete nerušeně strávit noc plnou vášní.

zdroj tn.cz

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz