www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Tatínek

Američan je těhotný. Lékařský průlom, či výmysl?

Washington - Američan Thomas Beatie ze státu Oregon má šanci být člověkem, který bude s nadsázkou zároveň otcem i matkou svého dítěte.

Narodil se jako žena Tracy Lagondinová, ale podstoupil operaci, aby se stal mužem. Oženil se a s manželkou se rozhodli mít potomka.

Jeho žena Nancy však sama dítě mít nemohla, a tak umělé oplodnění spermatem od anonymního dárce podstoupil Beatie. Bylo to možné proto, že mu i po jeho proměně zůstaly ženské pohlavní orgány.

"I přes změnu, kterou jsem podstoupil, jsem si zachoval reprodukční schopnosti," uvedl muž. Čeká prý holčičku, která se má narodit na začátku července.

Neuvěřitelný pocit

Otěhotněl až na druhý pokus, první inseminace se nezdařila.

"Jaký je to pocit být těhotným mužem? Neuvěřitelný," řekl třiačtyřicetiletý Beatie v rozhovoru pro americký magazín Advocate.

Ten s odvoláním na specialistku z nemocnice v Los Angeles napsal, že Beatie není uplně prvním mužem-bývalou ženou, který porodí, jenom se o předchozích případech nedozvěděla média.

Budeme rodina

Časopis otiskl také fotografii Beatieho s tváří zarostlou vousem a "bříškem". 

Sám Beatie tvrdí, že mezi americkými lékaři naráželi s manželkou na nepochopení a někteří jim odmítali pomoci. Nakonec ale dosáhli svého.

"Já budu otcem naší holčičky a Nancy její matkou. Budeme normální rodina," uvedl nastávající otec.

Jsou pochybnosti na místě?

Magazín Advocate uvedl, že Beatieho těhotenství konzultoval s jeho gynekologem a má ověřené informace. Deník Washington Post ale ve svém článku spekuluje, zda nejde přece jen o "kachnu" či recesi.

                                                                                                                                Zdroj:Centrum.cz

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz