www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Škola končí. A na to se napijem!

Opilé děti

Děti si konec školy zpestřují alkoholem. V Praze už musela opakovaně zasahovat záchranka. Jinde kontroly hledají malé pijáky.

Do druhé hodiny odpoledne záchranka odvezla do nemocnice už šest dětí. Tři chlapci a tři dívky byli opilí. Další chlapec převoz do nemocnice nepotřeboval.


V Krči si dopoledne po vysvědčení jeden chlapec zranil hlavu na autobusové zastávce. "Šestnáctiletého opilého chlapce jsme převezli s úrazem hlavy do Thomayerovy nemocnice na dětskou chirurgii,“ řekla mluvčí nemocnice Jiřina Ernestová.


Hocha museli hospitalizovat na jednotce intenzivní péče. Jeho stav ale není vážný.


Po jedenácté hodině vyjela záchranka ke čtrnáctileté dívce na Vinohrady. "Záchranka ji převezla do vinohradské nemocnice na dětské oddělení,“ dodala Ernestová.


Další případ měli záchranáři ve Vršovicích u Havlíčkových sadů, kde se otrávil alkoholem dokonce třináctiletý chlapec. 


"Sanitka ho převezla do motolské nemocnice, chlapec nepil pouze alkohol, ale kouřil také marihuanu,“ informovala Iveta Česalová ze záchranky.


A další zásah si lékaři připsali před druhou hodinou, kdy museli ve Stromovce opět ošetřovat opilého patnáctiletého chlapce. Toho následně převezli do Fakultní nemocnice Motol.


Záchranka měla plné ruce práce i v jiných městech 

 


Konec školního roku oslavovala také patnáctiletá dívka v Čáslavi se svými spolužáky z deváté třídy na rozlučkovém večírku. 


Dívka se opila a potřebovala pomoc záchranářů. Ti dívku společně s městskou policií převezli na dětské oddělení do nemocnice. 


Některé děti začali slavit už včera. Dvanáctiletého chlapce našli ležet opilého na místním autobusovém nádraží. Záchranka ho musela převézt do nemocnice.

Zdroj:tn.cz

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz