www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Prima ještě neví, co bude vysílat na tematických kanálech

 

TV Prima logo 2008

Televize Prima může sice ještě do konce léta získat dvě licence pro zemské digitální vysílání, zatím ale neví, jakým programem je zaplnit. Prima, resp. společnost Regio Media, má už teď otevřenou cestu k jednomu celoplošnému oprávnění pro DVB-T, protože pokrývá svým regionálním vysíláním víc než 33 procent území nebo populace Česka. O druhé oprávnění si bude moci požádat přímo Prima, a to do tří měsíců po vydání Technického plánu přechodu na digitální vysílání, kterým se má vláda zabývat příští týden.

"Možností je několik, od zpravodajství až po zábavu. Zatím jsme ale nerozhodli, jaké žánrové zaměření by stanice měly mít. Navíc máme do některých licencí zakomponované regionální vysílání, tak musíme počítat i s tímto aspektem," uvedl v dnešním rozhovoru pro Hospodářské noviny generální ředitel Primy Marek Singer.

Jestli se komerční televizní dvojka na českém trhu pustí do budování nových stanic, to je zatím pouze pravděpodobné, nikoliv jisté. "Můj úkol je maximalizovat hodnotu Primy na českém trhu. Jednou z možností je určitě vícekanálová strategie. Jestli je to správná možnost, záleží na více faktorech a jedním z nich je i finální podoba Technického plánu přechodu na digitální vysílání. Určitě je to ale jedna z možností," zmínil Hospodářským novinám Marek Singer.

                                                                                                                               Zdroj:Digi-zone.cz

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz