www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Pozor! Tlouštíkům hrozí problémy s erekcí!

Pozor! Tlouštíkům hrozí problémy s erekcí!

Jedním z nejmocnějších nepřátel erekce není ani pokročilý věk, ani nevzhledná ženština, ale obezita! Milování s tlouštíkem není jednoduché, pakliže bude vůbec možné!


Alkohol, »cíga« a obezita – zabijáci sexu

Stará známá dvojka – alkohol a cigarety jsou sice občas příjemnými společníky, ale láskyplný a věrný vztah k nim nám dle odborníků přináší víc trápení než radosti. Tedy pokud zrovna nedáváte těmto libůstkám přednost před partnerskými hrátkami. Dalším problematickým kumpánem těchto dvou rafinovaných přítelíčků je obezita. Ta s sebou nese řadu zdravotních problémů, které mohou mnoha pánům, a potažmo i dámám, sexuální život dosti znesnadnit.

 

Cévy se zužují, erekci huntují

Problémy s nadváhou se samozřejmě netýkají jen pánů, nicméně právě oni mají tu nevýhodu, že jedním z možných důsledků obezity mohou být i poruchy erekce. Také si říkáte, jak spolu souvisí erekce a řádně nastřádané tukové zásoby? Zde je velmi jednoduché vysvětlení – látky tukové povahy, jenž se tak rády ukládají především u osob s nadváhou na cévních stěnách, a tím je zužují, omezují prokrvení mnoha důležitých orgánů. Tento proces se bohužel nevyhýbá ani velmi tenkým cévám, které zásobují krví topořivá tělesa penisu. Pakliže mají vaše drahé polovičky trvale několik desítek kilo na víc, a jejich »vybavení« je den ze dne línější, je víc než vhodné vytáhnout do boje s tukovými zásobami (a možná si zaskočit i na kardiologii, protože cévy nekornatí jen v oněch delikátních partiích).

 

Pivní břich – to je hřích!

Když pomineme fyzické obtíže, jakými jsou mimo jiné i obtíže s dušností a vysokým tlakem, které s sebou řádně kulatý břich nadstandardních rozměrů přináší, přicházejí na řadu komplikace doslova technického rázu – aneb kam s ním? Tím není samozřejmě myšlen penis, ale ona tučná němá barikáda. Velmi dobře živení pánové a jejich partnerky potom budou pravděpodobně o některé milostné polohy ochuzeni, ať už kvůli technické neproveditelnosti nebo prostě proto, že jim to jejich fyzická kondice neumožní.

Zdroj: Atlas.cz

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz