www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Podvedla jste ho! Má to ještě cenu?

Podvedla jste ho! Má to ještě cenu?

Byla jste s jiným a teď nevíte, jaký vliv to na váš vztah bude mít? Zatloukat a zatloukat, nebo se přiznat a nést následky? Jednoznačné pravidlo pro všechny situace neexistuje. Máme ale pár rad, jak se správně rozhodnout.


Proboha! Co jsem to udělala?

Pokud se druhý den po šílené »pařbě« s kamarádkami probudíte s opicí a jen se mlátíte do hlavy a vzdycháte, co jste to udělala, pravděpodobně byste vaší nevěře neměla přičítat velký význam. Každý může udělat chybu, a pod vlivem alkoholu... A není žádný důvod, proč byste se s ní měla svému partnerovi svěřovat, obzvlášť pokud šlo o někoho neznámého, koho jste včera v baru potkala poprvé. V tomto případě ho vaše sdělené maximálně zabolí a vy jen ulevíte svému svědomí.

 

Jenomže pokud se jedná o nevěru sice ne přímo plánovanou, ale očekávanou (tedy s člověkem, o kterého delší dobu stojíte), měla byste se nad osudem vašeho vztahu zamyslet. Pokud jsme totiž zamilovaní a vztah neprochází žádnou krizí, většinou na jiného nemyslíme. Jenže jakmile jde vztah »do háje«, začínáme se poohlížet po jiných. V tom případě pak musíte hodně zvážit vaši situaci – proč stojíte o jiného, má ještě cenu vztah zachraňovat, nebo jde jen o jakousi formu protestu proti situaci, která se neřeší? Pak byste měla s partnerem promluvit a vysvětlit mu, co vám vadí, nebo naopak vztah ukončit. Někdy totiž nemůžeme najít k rozchodu odvahu, a tak podvědomě hledáme jinou záminku, jiného muže.

 

Identifikujte vaši situaci

Je váš vztah postaven na léty prověřené důvěře a lásce, nebo se jedná o krátkou záležitost? Podle toho byste se také měla řídit při dalším jednání. Pokud vás dotyčný nezaujal natolik, že ho již po třech týdnech podvedete (byť tomu nepřikláníte velkou váhu), pak byste se na tento vztah asi měla vykašlat. Jestliže jste ale na svém vztahu pracovala, podařilo se vám překonat již různé krize, možná byste měla zauvažovat, nakolik má pro vás dotyčná nevěra význam. Jste zamilovaná, nebo jde jen o sex? Pokud váš milostný život s partnerem již moc nefunguje, zkuste jej obnovit. Sex totiž není vždy všechno. Jestli si ale vaše srdce získal někdo jiný, měla byste být čestná a svému partnerovi se svěřit. Pak totiž žádný vztah nemá cenu.

Zdroj: Aktualně.cz

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz