www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Panenství není vada na těle!

Radka z Prahy nám poslala svůj příběh prý jako varování pro všechny dívky, které své panenství považují za nějakou vadu na těle a mají pocit, že se „toho“ musí rychle zbavit, aby byly „in“.

Bylo po listopadové revoluci, bylo mi 19 a byla jsem jediná - měla jsem pocit, že na celém světě - kdo s nikým ještě nic neměl. Zamilovaná do jednoho staršího studenta, nechtěla jsem se před ním shodit. Zkoušela jsem "akci" podniknout s pár spolužákama, ale nevyšlo to, neboť jsem jim o svém panenském stavu řekla. Tak jsem odpověděla na inzerát v Anonci - Hezké chvíle. „Vysoký, tmavovlasý, modrooký, štíhlý muž středního věku hledá…“ No, dodnes nechápu, kde jsem v sobě vzala tolik odvahy, nicméně jela jsem na druhý konec Prahy, ve tmě hledala ulici, pak zvonila ve starém baráku...

 

Otevřel mi tlustý, skoro plešatý, malý, asi čtyřicetiletý chlap, celý nadšený, že mě vidí. Vím, mohla jsem se otočit a jít pryč, ale chtěla jsem za každou cenu svou věc realizovat, tak jsem vešla dál... A pak nevěděla, co dělat. Ten člověk byl příjemný, pořád mluvil, lil do mě rum s colou a já se nechala hladit, pak svléknout…Lehla jsem si, ale najednou jsem se začala bát. Dala se do mě zimnice a chtěla jsem se obléci, jenže nebylo mi to dovoleno. Chlap na mě ležel a ohledy na mě moc nebral, no, také jsem mu neřekla, že je to pro mě poprvé. Jen se divil, že jsem silně krvácela.

Šla jsem zvracet, ale pořád se mě držel jako klíště a nikam mě nechtěl pustit, až ráno. Ráno jsem na sebe hodila věci, tvářila se, jak to bylo úžasné a rychle jsem vypadla z bytu. V tramvaji jsem nemohla vůbec sedět, bylo mi ze sebe zle. Teprve tam mi došlo, že jsem vlastně nepoužila žádnou ochranu a že vlastně vůbec nevím, co to bylo za chlapa. Kolik holek už takhle nachytal! Naštěstí jsem nic nechytla.

Tak tohle bylo mé "poprvé" . Chtěla bych, aby tyto řádky byly pro všechny netrpělivé dívky takovým malým varováním. Nemuselo to pro mě skončil dobře. Nikomu jsem o tomto svém výletu nikdy neřekla, také se není čím chlubit. :-(

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz