www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Lidové pověry, které fungují!

Lidové pověry, které fungují!
 

Nevěříte už, že by vašim kožním problémům mohl pomoci krém za dva tisíce, když nepomohl ten za tisíc? Zkuste lidové triky, které se učili naši předkové z generace na generaci, a uvidíte, že někdy to jde i snadno!


Pivo pro lesklejší vlasy

Pokud neustále bojujete s tím, jak vykouzlit lesk na vašich vlasech, zkuste obyčejné pivo, kterým při mytí vlasů svou hřívu proplachujte. Výhod to má několik – žehlička vlasů vaše vlasy pěkně ničí a ubere jim tak padesát procent objemu. Speciální spreje pro lesk vlasů zase mohou vašim vlasům dodat spíše mastný než lesklý vzhled, pokud nejste v aplikaci zběhlá.

 

Bílý jogurt

Jestli vás první jarní sluníčko stačilo na dovolené nepříjemně spálit a to poslední, co s sebou máte, je zrovna Fenistil, zkuste obyčejný bílý jogurt. Hodí se i na ostatní typy podrážděné pokožky, kterou by měl zchladit a uklidnit.

 

Jahodové tvářičky

Máte-li přístup k neomezenému množství jahod, zkuste následující trik. Nakrájejte jahody na plátky a ty si pak položte na tváře. Po chvíli budete mít zaručenou permanentní růžovou tvářenku alespoň na několik dní. Vaše tváře totiž získají příjemně růžový odstín, který (pokud máte světlou pleť) vám dodá příjemně zdravý vzhled a vy se nebudete muset o make-up strachovat ani na koupališti.

 

Citrónové vlásky

Nevěříte chemickým barvám, ale přesto byste chtěla být blond? Zkuste obyčejný citron. Tak se totiž před lety »odbarvovaly« naše prababičky. Stačí smíchat vodu s citrónovou šťávou a nanést v menším množství na vlasy před tím, než se půjdete opalovat. Vaše vlasy se rychleji vyšisují a budou vypadat velice přirozeně.

 

Jemné nožky

Chcete-li mít pokožku na nohách jemnou jako modelky, zkuste recept, který dodnes používají mnohé Italky. Místo obyčejných krémů promašťujte své nohy olivovým olejem. Můžete si z něj udělat i jakousi »masku« na nohy – naneste ve větším množství, nechte vsáknout a zbytky pak utřete papírovým kapesníčkem.

 

Znáte další lidové triky pro lepší vzhled?

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz