www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Fanoušek Baníku vypadl při cestě na Spartu z vlaku

 

Brno - Baník, fotbal

Fanoušci Baníku. Ilustrační snímek Autor: Ondřej Besperát

Ústí nad Orlicí - Cestou na pražské utkání Baníku se Spartou vypadl z vlaku fanoušek ostravského fotbalového klubu. Na místě zemřel.

Podle prvních informací si muž při kouření otevřel dveře a z vlaku u Chocně vypadl. Policie jeho tělo našla bez známek života.

Zvláštní vlak vezoucí do Prahy nejméně 1 200 fanoušků vyjel z Ostravy po sedmé hodině ráno, kvůli nehodě kolem jedenácté zastavil.

"Vlak s fanoušky zůstal stát i několik desítek minut ve stanici Zámrsk, teď už opět pokračuje v jízdě do Prahy. Trať mezi Pardubicemi a Českou Třebovou je kvůli vyšetřování zcela uzavřena," řekl mluvčí Českých drah Ondřej Kubala.

Odjezd bez problémů. Řekla policie

Odjezd stovek příznivců Baníku monitorovala ostravská policie. Prvních 180 fanoušků nastoupilo do rychlíku v 05.45 hodin. Kolem sedmé hodiny ranní odjely z Ostravy-Hrabůvky také dva autobusy s dalším asi 90 baníkovci.

Nejvíc fanoušků si počkalo na speciál Českých drah vypravený po sedmé hodině ráno. "Během všech odjezdů nezaznamenali policisté žádný vážnější incident," informoval mluvčí severomoravské policie Milan Klézl.

Zvláštní vlak by měl fanoušky dovézt do stanice Praha - Dejvice. Z ní je na letenský stadion doprovodí policejní těžkooděnci, dohled nad nimi má mít až na 600 policistů.

Nad to je vůbec poprvé budou přímo na tribuně sledovat soudci. V útrobách sparťanského stadionu vznikla dočasná soudní síň. Chuligáni mohou být přímo z kotle policií odvedeni před státního zástupce a ten je může poslat přímo před soud. Tam bude probíhat takzvané zkrácené řízení.

Zdroj:aktualne.cz

 

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz