www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Extra:Radar v ČR

Něměčtí aktivisté podporují hladovku v Česku

16.5.2008

Včera ve dvě hodiny odpoledne začali něměčtí aktivisté kampaň na podporu pražské hladovky Jana Bednáře a Jana Tamáše. Každý den dva aktivisté drží hladovku 24 hodin za podpory přátel v Berlíně na náměstí Postdamer Platz.

Mluvčí Nového humanistmu Michael Steinbach k jejich protestu říká: "Deštník není jen záležitostí jednoduchého Ano nebo Ne České republiky. Týká se vztahů v celém světě. Vedl by k urychlení závodů ve zbrojení ve velmi kritickém okamžiku. Toto není v zájmu obyvatel Evropy."

Aktivisté budou pokračovat v této podpůrné kampani nepřetržitě několik dní při současném sběru podpisů, uměleckými vystoupeními a proslovy.

080514 Berlin

080514 Berlin

080514 Berlin

 

Berlín: den třetí

18.5.2008

Již třetí den v kuse probíhá v Německu kampaň na podporu pražské hladovky Jana Bednáře a Jana Tamáše. Aktivisté jsou v Berlíně na náměstí Postdamer Platz přítomni nepřetržitě, 24 hodin denně.

V pátek se vydali 2 zástupci na české velvyslanectví, aby zde předložili Prohlášení přímo českému ambasadorovi. Dokument, spolu s vyjádřením podpory pražské kampaně hladovky, převzal tajemník ambasadora Jakub Novák.

V sobotu proběhlo interview s jedním z berlínských humanistů v mnichovském „Rádiu Lora“.

Kontakt na humanisty v Berlíně:
Margit Staltmayr
Tel: 0049 1577 3871406
staltmayr@yahoo.de

Hladovka Berlín

-----
-----

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz