www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Být tak znovu pannou!

První milování, pamatujete si na ně? Některé z nás by je nejraději zcela vymazaly z paměti. Jiné by daly cokoli zato, aby společný život s novým partnerem začaly zcela od začátku, tedy se vším, co k první tělesné lásce mezi ženou a mužem patří…

Specialisté na klinikách plastické chirurgie dokáží nabídnout pomocnou ruku i v těchto případech. Rekonstrukce panenské blány nepatří mezi složité a komplikované operace.

Nejčastěji na se chirurgy obracejí ženy, jež vedou k rozhodnutí podstoupit operaci, hymenoplastiku, náboženské důvody. Pokud má žena porušenou panenskou blánu ještě před svatbou, společensky ji to v některých komunitách výrazně handicapuje.

 

 

Další skupinou jsou ženy, které chtějí svému novému partnerovi dát vše, co k ženě patří. Některé partnerské dvojice sice tuto situaci společně prožily, ale chtějí si ji v určitém životním období znovu zopakovat. Ztráta panenství pro ně totiž bývá spojena s nezapomenutelným zážitkem. Proč si na první milování nezavzpomínat třeba při dvacátém výročí svatby?

Proč panenská blána?

Panenská blána zčásti uzavírá vstup do pochvy u žen, které neměly vaginální pohlavní styk. Proto se jí také říká panenská. Drobný otvor v této tzv. slizniční řase však mívají i panny, umožňuje odtok menstruační krve. Protržení blány při prvním vaginálním styku bývá do určité míry bolestivé a spojené s krvácením.

K protržení, defloraci panenské blány, nemusí dojít vždy jen při pohlavním styku. Může k němu dojít i během autonehody nebo úrazu. Obrovskými psychickými problémy bývá doprovázeno porušení panenské blány nedobrovolným pohlavním stykem – při znásilnění!

Plastika je bezpečná

Hymenoplastiku je možné podstoupit v celkové i lokální anestezii. Vzhledem k tomu, že jde o výkon relativně nenáročný, plastičtí chirurgové doporučují pouze místní znecitlivění. Nebudete tak potřebovat jinak nutné předoperační vyšetření od internisty. Nevyhnete se však zřejmě návštěvě svého gynekologa, většina operatérů chce mít potvrzeno, že netrpíte žádnými ženskými obtížemi.

 

 

Jestliže máte za sebou konzultaci a chystáte se již na samotnou operaci, je zbytečné mít z drobného výkonu strach. Chirurgové velmi úzce spolupracují jak s gynekology, tak např. urology. Výsledek je proto nejen esteticky dokonalý, ale je vyloučeno poškození jakékoli funkce genitálu.

Během výkonu operatér zrekonstruuje ze zbytků panenské blány novou. Používá moderní vstřebatelný šicí materiál, který nedráždí sliznici v místě operace. A hlavně, žádné vyndávání stehů se nekoná. Zákrok trvá přibližně půl hodiny.

Poprvé i napodruhé

Výsledek se dostaví po několika týdnech hojení. V této době má pacientka samozřejmě zapovězený pohlavní styk. Sexuální půst však vynahradí nezapomenutelný zážitek se všemi pocity z opětovného „napoprvé“ nejen jí samotné, ale i partnerovi.

Žádné komentáře
 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz