www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Britney přišla o 61 miliónů dolarů


Zpěvačka Britney Spears celý minulý rok bojovala s těžkou drogovou a alkoholovou závislostí podpořenou psychickými problémy.
9. května 2008
Přišla během svého martyria nejen o manžela, s nímž svedla nelítostnou rozvodovou bitvu o majetek a děti, které jí byly nakonec odebrány. To ale zdaleka není konec zpěvaččiných trablů. Až nyní se při bližším ohledání jejího účetnictví ukázalo, že ji životní eskapády stály neuvěřitelných 61 miliónů dolarů!

Na obrovskou ztrátu přišel zpěvaččin otec Jamie, který byl začátkem roku soudně určen jako poručník a správce majetku své dcery. Jak tisku prozradil rodinný přítel, Britney ve svých nejhorších časech propadala nákupnímu šílenství a kupovala všechno, co jí přišlo pod ruku.

Nakupovala, ale nepoužila
"Britney utratila obrovské peníze za šaty, boty a šperky, které nikdy nepoužila. Další ohromná částka padla za pořádání večírků, na drogy a alkohol," prozradil zdroj s tím, že nemalé peníze také zpěvačku stáli falešní kamarádi, kteří z ní vyloudili obrovské částky v hotovosti.

Účetní expert Robert Bianchi, jehož si na rekonstrukci účetnictví najal otec Britney, také vyčíslil, že další milióny dolarů stála její opakovaná hospitalizace v luxusních odvykacích klinikách a služby právníků během jejího rozvodu a následné bitvy o majetek a děti. Celkově se tak ztráta vyhoupla na 61 miliónů dolarů. A to už opravdu zabolí...
Zdroj:Magazin.cz
 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz