www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Angelina Jolie v 16. Ještě bez tetování

Plné rty, podmanivý pohled, dlouhé vlnité lokny. Všechny tyhle sexy zbraně měla Angelina Jolie ve svém arzenálu už v šestnácti letech. Takhle vypadala hollywoodská hvězda předtím, než oslnila svět.
Angelina Jolie v 16. Ještě bez tetování
Angelina Jolie / foto: Archiv
Od té doby přibylo na těle dnes třiatřicetileté Angeliny nejméně třináct tetování, včetně GPS souřadnic o místech narození jejích dětí na levém rameni. Během těch let také bezstarostný smích mladé dívky nahradil precizní hollywoodský úsměv do kamer a objektivů fotoreportérů.

Angelina v šestnácti / foto: Daily Mail

Angelina v šestnácti / foto: Daily Mail

 

 
Divočina? Bývávalo…

Rebelská dcera herce Jona Voighta se po dvou bouřlivých manželstvích a neméně divokých rozvodech konečně usadila s podobně slavným Bradem Pittem.

 

Spolu vychovávají šest dětí, tři jsou jejich. Nedávno Angelina porodila dvojčata Knox Leon a Vivienne Marcheline, jejich je také dvouletá Shiloh. Starají se také o adoptovanou Zaharu z Etiopie, Pax z Vietnamu a Maddoxe z Kambodže.

 

Předtím to ale byla pěkná divočina. Před zraky novinářů se vášnivě líbala s bratrem, prožila si bisexuální románek s modelkou od Calvina Kleina Jenny Shimizu, s jedním ze svých manželů Billy Bob Thorntonem si vyměnili ampulku s krví. Angelina prostě dokázala neustále plnit titulní stránky bulváru.

Angelina v šestnácti / foto: Daily Mail

 

 
Milióny na charitu

Ale to vše už je minulostí, posledních pět let seká Jolie latinu. Proměnila se ve veleúspěšnou filmovou hvězdu, starostlivou matku a vyslankyni OSN. O politiku a země třetího světa se velmi zajímá, což dokládá i fakt, že věnovala dva milióny dolarů etiopským dětem bojujícím s AIDS a tuberkulózou.

 

Podobně Angelina Jolie s Bradem Pittem již před časem pomohli zřízení dětské kliniky v Kambodži, odkud pochází adoptovaný syn Maddox. „Naším cílem je dokázat v Etiopii něco podobného, co se nám už předtím povedlo v kambodžském hlavním městě. A pomoci léčit ty hrozivé nemoci,“ řekla k etiopskému projektu Angelina.


(mat), Magazín.cz
Žádné komentáře
 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz