www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Články z webů...

Informace z jiných webů

 

 

 

Oslo - Který dopravní prostředek má největší podíl na globálním oteplování? Jednoznačně auta, tvrdí vědci z Centra pro mezinárodní výzkum klimatu a životního prostředí v Oslu.
PRAHA Kampaň ministerstva dopravy „Nemyslíš - zaplatíš!“, která si klade za cíl snížit počet obětí dopravních nehod, je od včerejška bohatší o dva nové televizní spoty
Hospodářské noviny


PO PŮL STOLETÍ MÁ ČESKO NOVÝ TRESTNÍ ZÁKONÍK, PŘINÁŠÍ VÝZNAMNÉ ZMĚNY

Nový trestní zákoník přináší stovky novinek: přísnější tresty i možnost odsedět si trest doma

- Platit začne od roku 2010

Karviná - Dva mrtví a tři zranění horníci. Taková je bilance nočního otřesu v závodě ČSA v Dolu Karviná. Podle oficiálních zdrojů měl otřes sílu 3,5 stupňů Richterovy stupnice.

 

Škola je často považována za velmi nudnou, strnulou instituci. Sem tam se ale objeví zprávy, které hovoří o opaku.
Sedmé nebe

Sedmé nebevětší obrázekZdroj: Aktuálně.cz

 

Recenze - Werner má manželku Inge, ale Inge už má i milence Karla. Karl má Inge a Werner už Inge nemá. A není to teenagerská komedie. Co to je?

Zdroj: Aktualne.cz

Cimrman - České nebe

 

České nebevětší obrázekAutor: DJC

České nebe završilo fascinující sérii her

Recenze - Praotec Čech louská pod dohledem Komenského knížku za knížkou, až z toho má v hlavě literární guláš. Havlíček Borovský si dává bez ohledu na tuberkulózu kuřáckou pauzu, neboť mu doktor vysvětlil, že po smrti už je to vlastně jedno.

Zdroj:aktualne.cz

Praha - V Praze vypukl po sedmé hodině večerní největší požár za poslední léta. Hořet začal secesní Průmyslový palác na Výstavišti. Po dvou hodinách se sice podařilo oheň lokalizovat, celé jedno křídlo je však totálně zničené.

První hotel na světě, který se nepyšní žádnou hvězdičkou, byl otevřen ve Švýcarsku. Na klientelu útočí ubytování v nepoužívaném protiatomovém krytu jediným argumentem – cenou.
Jednadvacetiletá modelka Katie Green, které bylo ze strany podprsenkové velmoci Wonderbra doporučeno shodit 12 kilogramů, dokázala, že se za své tělo nemusí stydět.
A vítězem se stává... Johnny Depp se stal největším krasavcem planety!
Orientální tance v sobě snoubí umělecký zážitek a lehce svádivý podtón. Nejenom jednotlivé pohyby utvářejí celkový dojem, ale také výběr kostýmů hraje důležitou roli. Víte, co patří do šatníků orientálních tanečnic?

 


Většina lidí jde na pláž ze stejných a dobře známých důvodů. Chtějí se opalovat, relaxovat, zaplavat si, seznámit se nebo chytit nějakou tu vlnu, ať už na prkně nebo bez něj.
1  
2  
3  
..  
10  
..  
14  
 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz