www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Černá kronika

Klient zavraždil prostitutku, protože mu nechtěla vyhovět

Ostrava - Policie obvinila devětadvacetiletého muže z vraždy o pět let mladší prostitutky. Muž z Ostravy policii přiznal, že po ženě požadoval sexuální praktiky, které odmítla. Vše nakonec skončilo smrtí společnice. Tělo několik dní ukrýval ve svém bytě a pak ho odvezl autem do lesa na Karvinsku, řekla mluvčí severomoravské policie Soňa Štětínská.
Z výsledků soudní pitvy vyplynulo, že žena zemřela na následky zranění hlavy, která utrpěla po úderech dosud nezjištěným předmětem. Policisté podali státnímu zástupci podnět k podání návrhu na jeho vzetí do vazby. O tom se bude rozhodovat soud dnes.

Zmizení ženy koncem června nahlásila její příbuzná. Policisté po ní začali pátrat a stále více se zabývali i myšlenkou, že se stala obětí zločinu. "V sobotu případ převzali severomoravští kriminalisté, kteří ráno podezřelého z vraždy zatkli a ještě týž den obvinili z vraždy," doplnila mluvčí.

Policisté zjistili, že muž si 26. června společnici objednal prostřednictvím společnosti provozující erotické služby. Žena v domluvenou hodinu přišla do jeho bytu, ze kterého už nevyšla. Její tělo kriminalisté našli později v lese na Karvinsku, kam jej muž ukryl. "S policií spolupracuje a na místo nás navedl," uvedla Štětínská.

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz