www.jantomes.mistecko.cz

Tyto stránky tu jsou pro výstrahu... Pokračování stránek www.jantomes.estranky.cz

Černá kronika

Europoslanec Ransdorf srazil autem osmnáctiletou dívku

 

6. července 2008  21:40,  aktualizováno 22:17
Komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf srazil krátce před osmou hodinou večer na Karlovarské ulici v Praze 18letou dívku. Tu musela sanitka převézt se zraněním hlavy do nemocnice. Policie vyloučila jízdu pod vlivem alkoholu.
Nehoda europoslance Ransdorfafoto: Radek Cihla, MF DNES

Nehoda europoslance Ransdorfa

Nehoda europoslance RansdorfaNehoda europoslance RansdorfaNehoda europoslance Ransdorfa. Prohlédni fotky

"Ano, měl jsem dopravní nehodu, teď jsem u výslechu na policii," sdělil před půl desátou večer iDNES.cz Ransdorf.

"Osmnáctiletou dívku jsme po dopravní nehodě odvezli s poraněním hlavy do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích," uvedla pro iDNES.cz mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová.

K dopravní nehodě došlo v 19:50 na přechodu pro chodce v Karlovarské ulici v Praze 6 - Ruzyni. Jako první o nehodě informoval server tn.cz. V tu dobu v Praze silně pršelo.

"Polovina silnice byla uzavřená v místě přechodu pro chodce. Když tudy v hustém dešti pan europoslanec projížděl, srazil mladou dívku. Zřejmě ji kvůli snížené viditelnosti a nepřehlednosti místa neviděl. Podle informací, které mám, není stav ženy vážný," sdělila iDNES.cz mluvčí KSČM Monika Hoření.

Nepřehlednost místa potvrdil i reportér MF DNES. "Přechod je kousek za křižovatkou, v místě se navíc něco opravuje. Nevím, jestli bych si přechodu vůbec všiml," uvedl.

Police provedla na místě orientační dechovou zkoušku. Alkohol v krvi europoslance vyloučila. Policejní mluvčí Iva Knolová nechtěla uvést, kdo byl účastníkem nehody.

Miloslav Ransdorf neboural poprvé. Loni v červnu srazil taktéž v Praze 6 na přechodu 44letou ženu. Ta utrpěla lehčí zranění, měla oděrky na hlavě a na rukou. - čtěte Ransdorf nedával pozor, na přechodu autem zranil ženu

zdroj:idnes.cz

 
Sněhová digitální koulovačka :) <

 

 

NAVRCHOLU.cz